İLK GÜNLERDEN BERİ DOĞAL GÜZELLİK

BOTANİK Saç bakımı
Doğal Saç Bakımın Öncüsü

1960'ların ileri görüşlü kuaförlerinden Jean François Lazartigue, botanik içeriklerin saç sağlığı üzerindeki faydalarını ilk algılayan ve kişiye özel bakımlar sunan öncü isimlerinden biri olmuştur. Saç güzelliğin ilk ana hatlarını çizen Lazartigue, farkında olmadan kendi adını taşıyan evinin temellerini böylece atmış oldu. 60 yıllık saç uzmanlığı ile Lazartigue, her kişiye özel saç bakım rutini sunar. 2021'de Lazartigue, formüllerinin kalitesi nedeniyle Prix d'Excellence Formulasyon Marie Claire'i kazandı. Bu ödül saçın doğal güzelliğini ortaya çıkarmak adına özenle seçilmiş botanik bileşenlere sahip olma arzusunun ödülüdür.


Vİzyoner Saç Uzmanı
Doğadan Doğan Bir Hikaye

1963 yılında, kimyasal aktif maddelerle zenginleştirilmiş agrasif formülasyonların yoğun olduğu bir dönemde, Jean François Lazartigue, bilimsel uzmanlık ve doğa bilgisini bir araya getirerek saç dünyasına yeni bir ivme kazandırdı.  Lazartigue saç bakım ürünleri, silikon ve sülfat olmadan formüle edilmiştir. Tüm serileri en az %85 oranında doğal olarak elde edilen bileşenle sahiptir.Uzmanlık
Kişiye Özel Bakım

Jean François Lazartigue ve ekibi, en başından beri herkesin ihtiyaçlarına ve yaşam tarzına uygun saç bakım ürünleri geliştirmeye kendini adamıştır. 1981'den itibaren, kadın ve erkeklerin bilgi alabilecekleri birkaç saç danışma merkezi açılmıştır. Bugün, kazanılan bu saç uzmanlığı, sizin saç tipinize ve kişisel geçmişinize uyarlanmış bakım ritüelleri sunmamızı sağlar. Saçınız ister dış etkenlere (kirlilik, güneş, renklendirme, şekillendirme…) isterse iç etkenlere (yorgunluk, stres, tütün, hamilelik…) maruz kalsın, saç bakımı yelpazemiz ihtiyaçlarınızın ve yaşam tarzınızın mevsimselliğini her zaman takip eder.


BİR SÖZ
Kalıcı Güzellik

50 yılı aşkın bir süre önce kendimizi saçın doğal güzelliğine adayarak etkinliği, doğaya zarar vermeyen ve doğayla ortaklaşa düşünülen sağlıklı bir kozmetik markasını benimsedik. Bu doğrultuda, tüm ürünlerimiz doğaya saygı duymayı hedefleyen bir yaklaşımla üretilmektedir. Markamızın vegan ve hayvan haklarını destekleyen üretim biçimini belgeleyen British Vegan Society sertifikasına sahiptir. Lazartigue yalnızca geri dönüştürülmüş ambalaj kullanmasının yanı sıra, neredeyse tamamen dış ambalaj kullanımından da vazgeçmiştir.