FELSEFEMİZ

SÜRDÜREBİLİR BİR GÜZELLİK ÇÖZÜMÜ

 

BOTANİK VE VEGAN

BİZİM FORMÜLLERİMİZ FARKLI

Saçınıza bakmak, neye ihtiyacınız olduğunu ve neyi vermemiz gerektiğini bilmektir. Doğanın en iyi bileşenleri ile formüle edilmiş, katkı maddesi içermeyen etkili saç bakımını size sunmayı seçtik. Bu nedenle, formüllerimizin her birinin en az %85 aktif içerikle zenginleştirilmesini sağlamaya kararlıyız. Sürekli olarak bilgimizi geliştirmeye çalışıyoruz ve bu bileşenlerin oranını önemli ölçüde artırmak için çalışıyoruz. Tam şeffaflık içinde hareket etmek istediğimiz için, her üründe doğal kaynaklı bileşenlerin tam yüzdesi belirtilmiştir.

Bu doğallık mantığında, sizin veya çevrenin sağlığı için risk oluşturabilecek her türlü içeriği de dışarıda bırakmaya özen gösteriyoruz.  Sadece bitkisel yağlar kullanıyoruz, şampuanlarımız sülfatsız, tüm bakımlarımız silikonsuz. Doğaya saygı gereği, formüllerimizin hayvansal kaynaklı herhangi bir ürün veya yan ürün içermediğini, sadece bitkisel olduğunu garanti eden uluslararası standart olan British Vegan Society tarafından da tescil edilmiştir.


* Ürünlerimizin British Vegan Society'ye kaydı. Şu ürünler hariç: PURIFY Arındırıcı Şampuan, PURIFY Düzenleyici Arındırıcı Bakım ve VOLUMIZE Hacim Şekillendirici Sprey.

** Couleur Absolue hariç (doğal kökenli bileşenlerin en az %72'si).

*** VOLUMIZE Hacim Şekillendirici Sprey hariç.

KİŞİYE ÖZEL BAKIM

HER KİŞİYE, HER SAÇ TİPİNE 

Saç bakımı konusunda farklı düşünmeye çalışıyoruz. Saçınızın doğasını değiştirmiyoruz, doğasının güzelliğini ortaya çıkarıyoruz. Saç sizin bir parçanızdır. Tıpkı cildiniz gibi yaşam tarzınıza ve çevrenize uygun bakım gerektirir. Bilgi birikimimiz, her saç tipine kendi uyarlanmış bakım ritüelini sunmamıza izin veren saç protokollerindeki 40 yıllık deneyimin sonucudur. Saç bakımı veya renklendirme, her bir formülasyon tanımlanmış bir ihtiyaca hizmet eder. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak bir saç teşhisi sağlayarak deneyimimzi uyguluyoruz.

ÇEVRE DOSTU VE FRANSA'DA YAPILMIŞTIR

KAYNAKLARIMIZA SAYGI

Doğa ile iş birliği içinde çalışıyoruz ve çevre üzerindeki etkiyi azaltmaya özen gösteriyoruz.

  • Avrupa üretimi: Karbon ayak izini azaltmak için bakım ve şampuanlarımızın %100'ü Fransa'da ve saç boyalarımız İtalya'da üretiliyor.
  • Ambalajlarımız minimuma indirildi.
  • Çevreye duyarlı ambalaj; karton kutular, şişeler ve plastik kavanozlar %100 geri dönüştürülmüş ve %100 geri dönüştürülebilir.