Saç Serumu

SERUM D'EXCEPTION

Isıya karşı koruyucu serum

Saç telini 230°C/446°F'ye kadar ısıdan koruyan chia tohumu özü ile zenginleştirilmiş...
Daha Fazla Bilgi için Tıklayınız
Vegan, doğal kaynaklı içeriklerin % 85'inden fazlası
Açıklama

Saç telini 230°C/446°F sıcaklığa kadar koruyan chia tohumu özü ile zenginleştirilmiş serum, saçları korur ve nemlendirir, kırık uçların oluşumunu önlemeye çalışırken, saçı disipline eder. Vegan, formülünün %97'si doğal kökenli bileşenlerden oluşmaktadır. 

Güçlü bakım etkisi ile nemlendirme– Kırık uçlara karşı kalkan – Parlaklık ve yumuşaklık

Bu ısı koruyucu serum ultra eriyen ve hafif dokusu, saça anında nüfuz eder ve portakal çiçeği kokusuyla saçı canlandırır.

Silikon içermez - Mineral yağ içermez - Vegan

Saç Teşhisi
Bazı cihazlar sıcaklık kontrolü sunarken, çoğu saçınızı hasara karşı savunmasız bırakır. Yüksek ısı uygulandığında, doğal yağlar saçınızdan sıyrılır ve su molekülleri buharlaşarak saçın protein yapısını değiştirir. Saç telleri elastikiyetini kaybetmiş, hasara daha yatkın hale gelen zayıf saçlara yol açar.

Bu nedenle ısı koruyucu saç bakım ürünün kullanılması, şekillendirici aletlerin vermiş olduğu hasarı en aza indirmeyi mümkün kılar ve saçın güzelliğini korumaya yardımcı olur.
Eylemler ve Sonuçlar

Tüm saç tipleri için uygun olan Serum d'Exception, güçlü bitkisel aktif bileşenlerle saçı sarar. Silikon veya mineral yağ içermeyen vegan formülü, chia tohumu özü sayesinde saç telini termal saldırılardan korur. Omega 9 bakımından zengin olan Marula yağının özellikleri sayesinde saçlar da beslenir.                                                            

Bölünmüş uçlar kapatılır; saçın güzelliği ortaya çıkar.

Kanıtlanmış etkinlik* :

 • Saç, 230°C'ye kadar termal saldırılardan korunur

21 günden itibaren**:

 • %100: saç nemlenir ve beslenir
 • %90: saçlar parlak
 • %86: Saçta ipeksi bir his, tamamen hafif

*Enstrümantal test

**21 gün boyunca haftada en az 2 ile 3 kez uygulanan 22 gönüllü üzerinde öz değerlendirme, % memnuniyet.

Vegan formülü silikon ve mineral yağ içermez.

 • %97 doğal kökenli bileşenlerden oluşan formül
 • Vegan, silikon ve mineral yağ içermez

Silikonlar, aşırı sıcaklıklara maruz kaldığında saç lifi üzerinde termo-koruyucu bir etkiye sahiptir. Ancak silikonların saç pullarını dolduran ve kapatamayan tıkayıcı bir etkisi vardır. Böylece saçın görünümü bakım etkisi olmadan sadece kısa vadede düzelir.

Le Serum d’Exception serum , besleyici ve onarıcı aktif bileşenlerin saça nüfuz etmesini sağlamak için saç telini tıkayıcı etki olmadan kaplayan, doğal kaynaklı bir ısı koruyucu aktif bileşen, chia tohumu özü içerir. Böylece saçın güzelliği uzun vadede korunur. Silikonlarla kıyaslanabilir bir duyusallığa sahip aktif maddelerle zenginleştirilmiş olup, hafif ve ipeksi bir dokunuş sağlar.

İÇİNDEKİLER

Silikon veya mineral yağ içermeyen, %97 oranında doğal kaynaklı, vegan bileşenlerden oluşan botanik bir formül.

Doğal kaynaklı ana aktif maddeler:

 • ThermoShield Premium  : Chia tohumu özünden elde edilen bu güçlü termo-koruyucu aktif bileşen, suyun saç lifinin içinde tutulmasına yardımcı olur ve saç telinin dışında koruyucu bir bariyer oluşturur. Saçı güçlendirirken termal hasardan korur.
 • Huile de Marula : Marula ağacının meyve tohumlarından ve etik olarak onu korumak için elde edilen bu yağ, antioksidanlar açısından çok zengindir. Marula yağı saçı besler ve nem kaybını önler.
 • Polycare® Split TherapyCyamopsis tetragonoloba'nın tohumundan elde edilen bu aktif bileşen, saçın güzelliğini ortaya çıkarmak için kırık uçları onarmaya yardımcı olur.

AQUA/WATER/EAU, PROPANEDIOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PARFUM (FRAGRANCE), SCLEROCARYA BIRREA SEED OIL, POLYQUATERNIUM-37, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, ISOAMYL LAURATE, SODIUM BENZOATE, GLYCERIN, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SALVIA HISPANICA SEED EXTRACT, TOCOPHEROL, TREHALOSE, XYLITOL, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, ETHYL LINOLEATE, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, CITRIC ACID, ETHYL OLEATE, SORBITAN OLEATE, SODIUM PHOSPHATE, BENZYL ALCOHOL, CAPRYLIC ACID, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE

Doku :

Serum d'Exception'ın ultra duyusal, eriyen dokusu hafif, yağsız ve yapışkan değildir.

Koku :

Taze, yumuşak ve ipeksi portakal çiçeği koku notaları.

EKO-TASARIM & GERİ DÖNÜŞÜM

Serum d'Exception ürününüzün ambalajı çevreye saygılıdır: 

 • Şişe ve pipet: geri dönüştürülebilir cam.
 • %100 geri dönüştürülmüş FSC kağıdı, sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan ve geri dönüştürülebilir. Biyobozunur bitkisel mürekkeplerle basılmış selofansız ambalaj.
Nasıl Kullanılır

Gerektiği sıklıkta uygulayın:

Le Serum d’Exception iki farklı şekilde kullanılabilir:

 • Nemli/havluyla nemi alınmış saçlarda: kurutmadan veya saç kurutma makinesiyle taramadan/şekillendirmeden önce; Bir veya iki pipet ürünü elinize alın, saç derisinden kaçınarak boy ve uçlara eşit şekilde uygulayın.
 • Kuru saçta: ısıtılmış aletler veya şekillendirme aletlerini kullanmadan önce; bir veya iki pipet ürünü elinize alın, saç derisinden kaçınarak boy ve uçlara eşit şekilde uygulayın.

ŞARTLANDIRICILAR VE MASKELER HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

Makaleyi oku

SAÇLARINIZI TANIYOR MUSUNUZ?

Saçınızı daha yakından tanımak ister misiniz? Saç teşhisinizi hemen yapın ve saçınıza en uygun vegan saç ritüelini keşfedin!