Saç Serumu

STRONGER DÖKÜLME KARŞITI SERUM

Saç dökülmesine karşı güçlendirici serum

Ani veya geçici saç dökülmeleriyle savaşan saç serumu. Dönemsel saç dökülmelerini sınırlandırmaya yardımcı...

50 ml

Daha Fazla Bilgi için Tıklayınız
Vegan, doğal kaynaklı içeriklerin % 85'inden fazlası
Açıklama
Konsantre botanik aktif maddeler içeren bu saç serumu, reaktif saç dökülmesini yavaşlatır. %97 doğal kaynaklı vegan formülü, saç telini güçlendirir, sağlıklı saçların yeniden büyümesi için ideal ortamı yaratmak için saç derisini uyarır ve yatıştırır. Saçları güçlendirir ve yağlı bir görünüm oluşturmaz. İnce jelleşmiş, yağsız dokusu sayesinde bu serum yüze akmadan saç derisine kolayca uygulanır. Alkol, silikon, mineral yağ, edta, peg, yapay renk içermez.
Eylemler ve Sonuçlar
Bu serum, sağlıklı ve güçlü saçların yeniden büyümesi için uygun ortamı yaratırken, saçın saç derisine tutunmasını güçlendiren iki aktif bileşenin güçlü karışımı sayesinde doğrudan reaktif saç dökülmesini hedefler.

2 aylık uygulamadan sonra ilk görünür sonuçlar:
%89'u reaksiyon saç dökülmesinin yavaşladığını,
%89'u saçın daha dayanıklı olduğunu belirtmiştir.
Kullanım testi, 19 gönüllüde 2 ay boyunca günde 1 uygulama sonucu alınmıştır.
İÇİNDEKİLER
%97 doğal kaynaklı içeriklere sahiptir.
-%2,5 oranında bulunan Capixyl TM, saç dökülmesini önleyici kompleks, saç folikülünün kök hücrelerine ve saçın hücresel aktivitesine etki eder. Saç telinin daha iyi bağlanması ve saç canlılığının artması için saç kökünü büyütmeye yardımcı olur.
-Neutrazen TM (%1), bu biyomimetik nöropeptid saç derisinin nörojenik inflamasyonunu önler ve tersine çevirir. Bu şekilde saç derisi hassasiyetinin azaltılmasına yardımcı olur. Geçici saç dökülmesine neden olan faktörlerden biri olan saç derisi aşırı duyarlılığını azaltmaya yardımcı olur.

İçindekiler: AQUA/WATER/EAU, PROPANEDIOL, BUTYLENE GLYCOL, POLYSORBATE 20, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, PENTYLENE GLYCOL, CELLULOSE GUM, METHYL DIISOPROPYL PROPIONAMIDE, SODIUM BENZOATE, PARFUM (FRAGRANCE), POLYGLYCERYL-3 COCOATE, GLYCERIN, POLYGLYCERYL-10 LAURATE, DISODIUM EDTA, CITRIC ACID, INULIN, XANTHAN GUM, POTASSIUM SORBATE, CELLULOSE, FRUCTOSE, GLUCOSE, DAUCUS CAROTA SATIVA (CARROT) ROOT EXTRACT, LIMONENE, CARAMEL, DEXTRAN, LINALOOL, ACETYL TETRAPEPTIDE-3, TRIFOLIUM PRATENSE (CLOVER) FLOWER EXTRACT, PALMITOYL TRIPEPTIDE-8

İçindekiler listesi değişikliğe tabi olabilir, satın aldığınız üründe görünen listeyi kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Nasıl Kullanılır
- Saç derisini 4 bölgeye ayırın.
- Kuru veya havluyla kurutulmuş saçlara her gün 4-6 pipet dolusu serumu aşamalı olarak uygulayın.
- Ürün emilimini sağlamak için masaj yapın.
- Durulamayın.
- 3 aylık kullanım önerilir.
- Optimum etkililiğe sahip bir bakım için, serumun Fortify şampuanı kullanımı önerilir.

ŞARTLANDIRICILAR VE MASKELER HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

Makaleyi oku

SAÇLARINIZI TANIYOR MUSUNUZ?

Saçınızı daha yakından tanımak ister misiniz? Saç teşhisinizi hemen yapın ve saçınıza en uygun vegan saç ritüelini keşfedin!